NAJNOWSZE
OFERTY PRACY

SZUKASZ PRACY?

CHCESZ SIĘ ROZWIJAĆ I ZDOBYWAĆ NOWE DOŚWIADCZENIA W PIĘKNYCH INSPIRUJĄCYCH MIEJSCACH?

Dzięki GASTAMO już teraz możesz wykorzystać swoje kwalifikacje i umiejętności, by znaleźć pracę za granicą. Współpracujemy z partnerami w Niemczech, Austrii Irlandii i Norwegii. Dzięki temu możemy Ci przedstawić atrakcyjne oferty pracy bezpośrednio od pracodawców z tych krajów . Z nami bezpiecznie wyjedziesz za granicę, a po zakończonym okresie umowy pozostaniesz u pracodawcy lub – bezpiecznie wrócisz do domu.

JAK ZDOBYĆ PRACĘ ZA GRANICĄ?

1. Prześlij do nas swoje zgłoszenie. Załącz CV w języku polskim ze zdjęciem na jasnym tle. Dołącz również skany dokumentów potwierdzających Twoje uprawnienia, umiejętności i doświadczenie. Mile widziane są referencje.

2. Jeśli nie posiadasz aktualnego CV, możesz je stworzyć za pomocą kreatora umieszczonego pod zakładką Aplikuj.

3. Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą, aby ustalić szczegóły Twojej kandydatury oraz zapoznać Cię z możliwościami pracy za granicą.

4. Po rozmowie rekrutacyjnej Twoje dokumenty zostaną wysłane do jednego z naszych partnerów za granicą.

5. W ciągu kilku dni otrzymasz od nas ofertę pracy odpowiadającą Twoim kwalifikacjom i wymaganiom.

Udzielamy rzetelnej porady związanej z krajowym i zagranicznymi rynkami pracy oraz formalnymi wymogami, jakie należy spełnić aplikując na dane stanowisko

Każdorazowo przedstawiamy warunki wynagrodzenia , zatrudnienia, zakwaterowania oraz wyżywienia odpowiadające konkretnej ofercie pracy.

Organizujemy kursy językowe i szkolenia zawodowe aby zwiększyć szanse na zatrudnienie naszych Kandydatów

Najczęściej na przedstawienie Kandydatowi dopasowanej indywidualnie oferty potrzebujemy jedynie 1-3 dni roboczych, a na podpisanie kontaktu do 7 dni

Każdy pracodawca zagraniczny z naszej bazy kontrahentów jest weryfikowany pod względem prawnym i terytorialnym. a przedstawiciel Gastamo osobiście sprawdza warunki socjalne danego miejsca pracy.